Κατέθεσε τον συνδυασμό της παράταξης «Τώρα για την Πάτρα» ο Γιάννης Δημαράς – ΟΛΑ τα ονόματα

advertisement

Το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού της παράταξης «Τώρα για την Πάτρα» κατέθεσε στο Πρωτοδικείο το βράδυ της Κυριακής ο Δήμαρχος Πατρέων Γιάννης Δημαράς.

Ο κ. Δημαράς μιλώντας στους δημοσιογράφους εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι το έργο της δημοτικής Αρχής θα αναγνωριστεί από τους Δημότες και πολιτική που ακολούθησε ο ίδιος ως Δήμαρχος θα δικαιωθεί στιες κάλπες.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 Αγγελοπούλου Ανδρομάχη Αθανάσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
2 Αλανιάδη Μαρία Νικόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
3 Αλεξανδρής Ιωάννης Αλέξανδρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
4 Αναστασίου Αθανάσιος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
6 Ανδρικοπούλου-Ρούβαλη Μαρία Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
5 Ανδριόπουλος Ανδρέας Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
7 Ανδριοπούλου Θεοδώρα Βάγια Νικόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
8 Αντωνακόπουλος Κωνσταντίνος Βασίλειος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
9 Ασπρίδης Ιωάννης Δημήτριος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
10 Βασιλακόπουλος Γεώργιος Παρασκευάς ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
11 Βαφέας Παναγιώτης Θεόδωρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
12 Βέργος Ανδρέας Αριστείδης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
13 Βουκελάτου Δανάη Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
14 Βούλγαρης Δημήτριος Ιωάννης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
15 Βουτσινά-Πλέσσα Κωνσταντίνα (Νάντια) Διονύσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
16 Βουτσινάς-Κανδηλιώρος Αλέξανδρος Άγγελος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
17 Γατομμάτης Νικόλαος Δημήτριος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
18 Γεωργακόπουλος Αχιλλεύς Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
19 Γεωργόπουλος Ηλίας Γκολφίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
20 Γιαννακοπούλου-Μιχαλοπούλου Φωτεινή Αθανάσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
21 Γιαννόπουλος Ανδρέας Δημήτριος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
22 Δάνδολας Δημήτριος Παναγής ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
23 Δρίτσας Ιωάννης Χρήστος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
24 Ζαφείρης Μιχάλης Απόστολος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
25 Θεοφανόπουλος Βασίλειος Ιωάννης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
26 Καραμάνη Μαρία Θεόδωρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
27 Καρλιαύτη Χαριτίνη Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
28 Καυκάς Ιωάννης Δημήτριος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
29 Κεφάλας Βασίλειος Θεόδωρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
30 Κηπουργός Γεώργιος Χρήστος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
31 Κοντάκος Ευθύμιος Λεωνίδας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
32 Κούβελας Θεόδωρος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
33 Κωστόπουλος Νικόλαος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
34 Λέκκας Σταμάτιος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
35 Λοτσάρης Βασίλειος Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
36 Λουριδάς Φώτιος Άγγελος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
37 Μαμάσης Διονύσιος Χρήστος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
38 Μασσαράς Θεοχάρης Επαμεινώνδας-Ερμόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
39 Μιχόπουλος Φίλιππος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
40 Μπακούνης Χρήστος Ιωάννης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
41 Μπονέλης Διονύσιος Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
42 Μπούμης Ιωάννης Παναγιώτης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
43 Μπουρής Σπυρίδων Αναστάσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
44 Μωυσίδης Δημήτριος Αλέξανδρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
45 Νάκου Αγγελική Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
46 Οικονόμου Χρήστος Βασίλειος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
47 Παναγιωτακοπούλου – Μαλαμή Ζωή Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
48 Παναγιωτόπουλος Νικόλαος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
49 Παπαρίζος Δημήτριος Χρήστος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
50 Πατρώνη Αθηνά (Νανά) Νικόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
51 Πεγλερίδης Δημήτριος Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
52 Πεφάνης Δημήτριος Ιωάννης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
53 Πολυγένης Δημήτριος Φώτιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
54 Πόππι Ορνέλλα Τζιοβάνι ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
55 Πρέσσας Νικόλαος Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
56 Ρήγα Μαρία Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
57 Ρήγας Ανδρέας Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
58 Σιγαλός Γεώργιος Παναγιώτης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
59 Σκούρας Παύλος Σταμάτιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
60 Σουλιτζής Νικόλαος Ευάγγελος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
61 Στανίτσας Χαράλαμπος Γερασιμάγγελος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
62 Συνοδινός Σπύρος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
63 Τοπάλης Ιωάννης Ηλίας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
64 Τριανταφύλλου Αγγελική (Αγγέλα) Παναγιώτης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
65 Τρίγγος Κωνσταντίνος Ηλίας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
66 Τσουκαλά Σταυρούλα Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
67 Φίλιας Ανδρέας Νικόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
68 Φιλιππίδης Φώτιος Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
69 Χασομέρη Χρυσούλα Αναστάσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
70 Χουρδούμης Δημήτριος Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ
71 Ψωμιάδης Γεώργιος Σωκράτης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ

 

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 Αλεξανδροπούλου Αργυρούλα Χρήστος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
2 Κόρρας Σωτήριος Ανδρέας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
3 Κουτσούκης Χρήστος Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
4 Μανέτας Ιωάννης Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ
5 Σαρδελιάνος Δημήτριος Νικόλαος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ

 

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 Αδαμοπούλου Ανθή Θεόδωρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ
2 Λαλιώτης Σπήλιος Ευθύμιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ
3 Παπαχρονόπουλος Ιωάννης Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

 

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 Αγγελόπουλος Γεώργιος Βασίλειος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
2 Σιβρήκα- Κοτσόκολου Βασιλική Βασίλειος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ
3 Τσελεπής Χαράλαμπος Θεόδωρος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ

 

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 Γιαλελής Ιωάννης Βασίλειος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
2 Γιαννόπουλος Νικόλαος Γεώργιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
3 Γκολφινόπουλος Δημήτριος Παναγιώτης ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
4 Κότσαλης Αντώνιος Αθανάσιος ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων (συμπεριλαμβάνονται οι οικισμοί Μπάλα, Σκιοέσσα και Χάραδρος) – (ΑΡΚΤΙΚΟ)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αθανασίου Γεωργία Γεώργιος
2 Αντωνόπουλος Θεοφάνης Γεώργιος
3 Καραθανάσης Ανδρέας Αθανάσιος
4 Καρλής Χρήστος Κωνσταντίνος
5 Κορδιστού Μελπομένη Ιωάννης
6 Κωστόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος
7 Μπούρλα Αντιγόνη Άγγελος
8 Σκεπαρνιάς Σπυρίδων Νικόλαος
9 Σταματόπουλος Γεώργιος Βασίλειος
10 Τσαγκρώνης Δημήτριος Παναγιώτης
11 Ψωμιάδου Μαρία Ανδρέας
12 Θωμά Μαρία Γεώργιος

 

Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων – (ΝΟΤΙΟ)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αβραμοπούλου Αδαμαντία Χρήστος
2 Αμπατζή Ξανθίππη Γεώργιος
3 Αυγέρη Παρθενία Ευστάθιος
4 Αψόμωτου Δήμητρα Κωνσταντίνος
5 Γαρδέλη Γεωργία Μιχαήλ
6 Γκομέζ-Εσκομπάρ Γκλόρια-Ιζαμπέλ Βίκτωρ
7 Ερμίδης Παναγιώτης Δημήτριος
8 Μαλαμής Κωνσταντίνος Μιχαήλ
9 Παναγιωτοπούλου Βασιλική Χαράλαμπος
10 Πατσής Θεόδωρος Παναγιώτης
11 Σπηλιόπουλος Ανδρέας Παύλος
12 Χαραλαμπόπουλος Φίλιππος Κωνσταντίνος

 

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων – (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αναστασόπουλος Γεώργιος Νικόλαος
2 Αντωνόπουλος Θεόδωρος Ηλίας
3 Αρχιμανδρίτης Ανδρέας Παναγιώτης
4 Βλαχάκης Παναγιώτης Ιωάννης
5 Γιαννόπουλος Νικόλαος Κωνσταντίνος
6 Κατσίποδος Γεώργιος Δημήτριος
7 Κορροβέσης Ιωάννης Χρήστος
8 Παπαβασιλείου Ιωάννης Αδαμάντιος
9 Σκούφη Μαρία Θεμιστοκλής
10 Σμυρίλιου Νικολίτσα Δημήτριος
11 Σταυροπούλου Αραβαντινού Μαρία Ιωάννης
12 Στεργιοπούλου Ευριδίκη Κωνσταντίνος

 

Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων – (ΚΕΝΤΡΙΚΟ)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αλεξάκου Μαρία Αλέκος
2 Αχιλλεόπουλος Νικόλαος Χαρίλαος
3 Βαλμάς Άγγελος-Αριστείδης Γεώργιος
4 Βασιλακόπουλος Χρήστος Γεώργιος
5 Βασιλακοπούλου Ιωάννα Θεόδωρος
6 Γιαλυψός Δημήτριος Θεοφάνης
7 Θεοδώρου Διονύσιος Επαμεινώνδας
8 Κουλουμπής Επαμεινώνδας Νικόλαος
9 Κρασαδάκη Ευανθία Μανούσος
10 Κυρίτση Θεώνη Γεώργιος
11 Μοθωναίος Δημήτριος Ευστάθιος
12 Μπαλή Ειρήνη Γεώργιος
13 Μπούρδου Ευφροσύνη Γεώργιος
14 Παλημέρη Περσεφόνη Ανδρέας
15 Πηγής Γεώργιος Νικόλαος
16 Χρήστου Μελπομένη Απόστολος

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Γιαννούλης Ελευθέριος Γεώργιος
2 Δελαπόρτα Βίγλα Γεωργία Ιωάννης
3 Νικολακοπούλου Γεωργία Σπυρίδωνος
4 Παπακωνσταντινόπουλος Διονύσιος Λυκούργος
5 Σταματόπουλος Βασίλειος Σωτήριος
6 Στεφανοπούλου Σοφία Χρήστος

 

Δημοτική Κοινότητα Βραχναιίκων
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αλεξανδρόπουλος Παρασκευάς Ιωάννης
2 Παπαλεξόπουλος Αλέξιος Νικόλαος
3 Παπαχριστοπούλου Όλγα Ασημάκης
4 Στρατηγαρέα – Ρήγα Βασιλική Απόστολος
5 Τράκας Θωμάς Σταύρος
6 Χρήστου Δημήτριος Διονύσιος

 

Δημοτική Κοινότητα Μιντιλογλίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Γαβριελάτου Φιλένη Παύλος
2 Καρράς Γιώργος Λύσσανδρος
3 Κατσαρδής Νικόλαος Κωνσταντίνος
4 Τζελέπη Αναστασία Δημήτριος
5 Τζούδας Παναγιώτης Χρήστος
6 Τσαγκαράτος Παναγιώτης Αντώνιος

 

Δημοτική Κοινότητα Οβρυάς
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αναστασοπούλου Χαρίκλεια Γρηγόριος
2 Γεωργακόπουλος Βασίλειος Γεώργιος
3 Καχριμάνης Λάμπρος Βασίλειος
4 Σμυρίλιος Ιωάννης Δημήτριος

 

Δημοτική Κοινότητα Παραλίας
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Βαρδάκης Στέφανος Ανδρέα
2 Βλάχος Κωνσταντίνος Δημήτριος
3 Καλογέρης Οδυσσέας Χρήστος
4 Μεσσήνης Αθανάσιος Χρήστος
5 Παπαβασιλείου-Πλέγα Βασιλική (Σίλια) Αθανάσιος
6 Σίδερης Γεώργιος Νικόλαος

 

Δημοτική Κοινότητα Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Βογιαντζής Ευάγγελος Ιωάννης
2 Γιαννακλή Ασήμω Σωτήριος
3 Κερασίδη Βαλασία Ανδρέας
4 Μασσαρά Ιωάννα Νικόλαος
5 Παπαχρήστου Αρχοντούλα Παναγιώτης

 

Δημοτική Κοινότητα Σαραβαλίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος Ζώης
2 Δερνινή Νικολίτσα Χαράλαμπος
3 Κοντογεωργοπούλου Πολυτίμη Θεόδωρος
4 Κουλουμπής Νίκος Επαμεινώνδα

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Ακταίου (Βερναδαιίκων)
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Θεοδοσοπούλου Σταυρίδου Παρασκευή (Βίκυ) Δημήτριος

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Καστριτσίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Κατσίκης Θεόδωρος Δημοσθένης
2 Στεργιόπουλος Ανδρέας Παναγιώτης
3 Φωτόπουλος Γεώργιος Κωνσταντίνος

 

Τοπική Κοινότητα Αραχοβιτίκων
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αλεξανδροπούλου Μπέττη Βασίλειος

 

Τοπική Κοινότητα Δρεπάνου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Κωσταράκης Αριστοτέλης Ιωάννης
2 Μπιτσάκου Γεωργία Ανδρέας
3 Τσάκας Χρήστος Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Ελικίστρας
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Βούλγαρη Αθανασία Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Θεριανού
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Γκουντάνης Άγγελος Νικόλαος

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Δρουγούτη Ελένη Παναγιώτης
2 Νικολοπούλου Μαρία Βασίλειος

 

Τοπική Κοινότητα Καμινίων
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Σολωμός Ασημάκης Αθανάσιος

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Καστριτσίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Κουρή Αλεξάνδρα Γεώργιος
2 Μελισσουργού Βασιλική Χαράλαμπος
3 Σμπούκη Μαρία Αναστασία Ανδρέας
4 Τσάμης Ηλίας Θεόδωρος

 

Τοπική Κοινότητα Κρήνης Πατρών
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Σταθόπουλος Ιωάννης Κωνσταντίνος
2 Τρομπούκη Ελένη Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Γεωργακόπουλος – Πέρρας Ιωάννης Βασίλειος
2 Σιδηρά Παρασκευή Σπύρος

 

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Κόλλιας Χρήστος Ιωάννης

 

Τοπική Κοινότητα Πιτίτσης
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Πράσσος Διαμαντής Άγγελος

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Δροσόπουλος Κωνσταντίνος Βασίλειος
2 Δροσοπούλου Δήμητρα Χρήστος
3 Κατσαρός Νικόλαος Φώτιος
4 Μπίκου Χριστίνα Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Ρογιτίκων
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Γιώτη Ελένη Νικόλαος
2 Μπουροπούλου Παρασκευή Γεώργιος
3 Φιλιππακόπουλος Φίλιππος Κωνσταντίνος
4 Φιλιππόπουλος Αργύριος Φίλλιπας

 

Τοπική Κοινότητα Σελλών
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Ροδόπουλος Άγγελος Ιωάννης
2 Χριστόπουλος Βασίλειος Νικόλαος

 

Τοπική Κοινότητα Σουλίου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Αστεριώτη-Πέττα Κωνσταντίνα Βασίλειος
2 Κεπενός Κωνσταντίνος Θεοφάνης
3 Λαζανάς Νικόλαος Αναστάσιος
4 Μίντζας Ραφαήλ Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Ψαθοπύργου
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 Βαρδάκη Ευγενία-Νεκταρία Μιχαήλ
2 Γρυλλής Παναγιώτης Αθανάσιος
3 Λάτσης Ανδρέας Νικόλαος
4 Παπαγεωργίου Ειρήνη Ευθύμιος