Κατάθεση συνδυασμού Δημοκρατική Ενότητα Καλαβρύτων (Δ.Ε.ΚΑ). Κυριακή Ωρα 10:30 μμ Πρωτοδικείο Καλαβρύτων

advertisement

Από σήμερα, μπαίνουμε στην  τελική ευθεία για τις εκλογές της 18ης Μαΐου δίνοντας έναν έντιμο και  ωραίο αγώνα για τον τόπο μας.

Στόχος μας ,να ξαναβάλουμε τον πήχη ψηλά και να οδηγήσουμε τον Δήμο Καλαβρύτων σε μια νέα περίοδο δημιουργίας, ανάπτυξης και προόδου.

 

Ήρθε η ώρα να αξιοποιήσουμε τα μεγάλα πλεονεκτήματα αυτού του τόπου: τη γεωγραφική του θέση, τις φυσικές ομορφιές του, μα κυρίως την βαριά ιστορία του.

Ήρθε η ώρα να επαναφέρουμε τον Δήμο Καλαβρύτων στο δρόμο των μεγάλων προκλήσεων, των μεγάλων αποφάσεων και των μεγάλων έργων.

Μαζί με τους 184 υποψηφίους Δημοτικούς ,Τοπικούς Συμβούλους και Εκπροσώπους , από τις Δημοτικές Ενότητες Αροανίας ,Καλαβρύτων ,Κλειτορίας και Παίων ,απευθύνω κάλεσμα συνεργασίας και συμπόρευσης στην μάχη της παραγωγικής ανασυγκρότησης της περιοχής ,μέσα από το χτίσιμο της Καλαβρυτινής Ενότητας για την Βιώσιμη  Ανάπτυξη .

Ο αγώνας αυτός είναι κοινή μας υπόθεση !

Κανείς δεν περισσεύει, όλοι χρειάζονται και όλοι μπορούν να προσφέρουν.

Αναζητώντας τα πολλά που μας ενώνουν και αγνοώντας τα λίγα που μας χωρίζουν, ας εργαστούμε όλοι μαζί για να δούμε πάλι τον Δήμο Καλαβρύτων  να βαδίζει στους δρόμους που χάραξαν ο αείμνηστος Πάνος Πόλκας και πολλοί άλλοι επώνυμοι και ανώνυμοι ,αλλά εξίσου σπουδαίοι Καλαβρυτινοί από όλα τα χωριά μας, που με αγάπη για τον τόπο ανέδειξαν τα Καλάβρυτα σε μια από τις σημαντικότερες περιοχές της Ελλάδας.

Με μεγάλη εμπιστοσύνη στον προγραμματικό  μας σχεδιασμό ,αλλά και σε όλους τους υποψηφίους του συνδυασμού μας είμαστε απόλυτα βέβαιοι για την Νίκη στις εκλογές τις 18ης Μαίου .

Όλοι μαζί!

Για να ξαναβάλουμε ψηλά τον πήχη !!

Ολοι μαζί !

Για να ανοίξει ο Δήμος Καλαβρύτων την σελίδα της ανάπτυξης και της αξιοπρέπειας

 

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

 

΄Εμβλημα Συνδυασμού

Το έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από δέσμη επτά έγχρωμων φύλλων και τον τίτλο Δ.Ε.Κ.Α. Δημοκρατική Ενότητα Καλαβρύτων Δημήτρης Κατσικόπουλος

 

 

Όνομα Συνδυασμού

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (Δ.Ε.ΚΑ.)

 

Κατσικόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου

Υποψήφιος Δήμαρχος Καλαβρύτων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αροανίας

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

ΑΡΒΑΝΙΤΗ – ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΘΟΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Ανδρέα

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σπυρίδων

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλαβρύτων

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Παναγιώτη

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Μιχαήλ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη

ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Ηλία

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ (ΖΗΣΗΣ) του Ανδρέα

ΚΑΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Παναγιώτη

ΚΙΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Χρήστου

ΜΑΡΩΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΙΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ) του Αριστείδη

ΜΠΟΥΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ΝΤΕΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αγγελή

ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χρήστου

ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ιωάννη

ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αγγέλου

ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του Λεωνίδα

ΤΣΕΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλειτορίας

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδων

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου

ΜΑΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου

ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Γεωργίου

ΜΠΟΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Παναγιώτη

ΝΤΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπύρου

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια Παΐων

ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ  του Παναγιώτη

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδων

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Αγραμπέλων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Αγριδίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΠΑΠΑΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ηλία

ΤΣΑΒΛΙΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Σταμάτη

Τοπική Κοινότητα Αλεσταίνης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΠΕΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΜΠΕΚΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλέας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αναστάσεως

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Διονυσίου

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Άνω Βλασίας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΛΙΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

 

Τοπική Κοινότητα Ανω Κλειτορίας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία

ΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Άνω Λουσών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα ΄Αρμπουνα

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Βάλτας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασίλειος

Τοπική Κοινότητα Βιλιβίνης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΑΒΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Γλάστρας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Γουμένισσας (Βρυσαρίου)

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδοσίου

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Δάφνης

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΖΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου

ΤΡΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Δουμενών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λεωνίδα

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Δρυμού

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Καλαβρύτων

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΒΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΤΑΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Καμενιάνων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδων

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Κανδάλου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Βλασίας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ

ΚΟΡΦΟΞΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Κάτω Ζαχλωρούς

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Αλεξίου

 

ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φιλίππου

Τοπική Κοινότητα Κάτω Λουσών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΓΙΑΝΝΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Κερπινής

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΠΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ανδρέα

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Κέρτεζης

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του Ευαγγέλου

ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑΣ ΠΑNΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Κλειτορίας

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

ΜΑΡΙΝΗ – ΚΙΟΥΣΗ ΑΤΕΛΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του Σπυρίδων

ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του Παναγιώτη

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κλείτορος

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Κορφών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοφάνη

Τοπική Κοινότητα Κούτελης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κρινοφύτων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδων

 

ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Κρυονερίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

ΤΣΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λαγοβουνίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΟΥΣΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Λαπαναγών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΠΑΝΑΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Λευκασίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

 

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη

 

 

Τοπική Κοινότητα Λεχουρίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπύρου

ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

 

Τοπική Κοινότητα Λιβαρτζίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Λυκουρίας

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΓΟΝΤΣΑΡΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ανδρέα

ΚΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Θεοδώρου

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Μανεσίου Καλαβρύτων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Μικρού Ποντιά

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

ΛΙΑΠΗ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Νασίων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

 

.

Τοπική Κοινότητα Παγκρατίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

 

ΝΤΑΦΑΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Πάου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Πετσάκων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Πεύκου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΑΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

ΠΡΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Πλάκας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Σωτηρίου

 

Τοπική Κοινότητα Πλανητέρου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΒΑΓΕΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανιωτίσσης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΟΥΡΚΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΦΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Πριολίθου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Προφήτη Ηλία

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του Γκολφίνου

 

Τοπική Κοινότητα Ρογών

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου

 

Τοπική Κοινότητα Σειρών

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΣΚΑΡΠΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αργυρίου

Τοπική Κοινότητα Σιγουνίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Σκεπαστού

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξίου

ΜΑΝΤΑ – ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

ΤΣΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Σκοτάνης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

ΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Τρεχλού

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΝΤΕΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Τουρλάδας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΑΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

 

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ανδρέα

 

 

Τοπική Κοινότητα Φιλίων

Υποψήφιοι  Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βλασίου

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Βλασίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Φλαμπούρων

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθυμίου

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Χόβολης

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Ψωφίδας

Υποψήφιοι Τοπικοί Εκπρόσωποι

 

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφάνη

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου