O πλήρης συνδυασμός της “Νέας Πόλης” του Κώστα Χριστόπουλου

advertisement

Πλήρη συνδυασμό σε όλες τις δημοτικές ενότητες και δημοτικές κοινότητες (συνολικά 273

kostas2υποψηφίους) κατέθεσε η «Νέα Πόλη» του υποψηφίου Δημάρχου Πατρέων, Κώστα Χριστόπουλου.

Η «Νέα Πόλη» ήταν ο μοναδικός συνδυασμός για την Πάτρα που εξάντλησε τον αριθμό υποψηφίων που επέτρεπε η νομοθεσία. Γεγονός που υποχρέωσε τον Κ. Χριστόπουλο να ζητήσει συγνώμη από τις συνδημότισσες και τους συνδημότες, που προθυμοποιήθηκαν να περιληφθούν στο ψηφοδέλτιο, αλλά αυτό δεν κατέστη εφικτό.

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων και οι συνεργάτες του συνεχίζουν τις επαφές τους με τον κόσμο σε κάθε γειτονιά της πόλης, ενώ τις αμέσως επόμενες ημέρες θα ξεκινήσει η διεξοδική παρουσίαση του προγράμματος και των θέσεων της «Νέας Πόλης».

Aκολουθεί η λίστα με τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους της «Νέας Πόλης» και τις ιδιότητές τους, καθώς και το ψηφοδέλτιο ανά δημοτική ενότητα και δημοτική κοινότητα:

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι «Νέας Πόλης»

 

  1. Αντωνόπουλος Ιωάννης (συνταξιούχος, πρόεδρος διαμερισματικού συμβουλίου)
  2. Αργυρού Ελένη (δημόσια υπάλληλος)
  3. Αυγερίδης Κυριάκος (δημόσιος υπάλληλος)
  4. Βαγενάς Αργύρης (μηχανικός Τ.Ε.)
  5. Βασιλειάδη Ελένη (ιδιωτική υπάλληλος)
  6. Βοργιάς  Κωσταντίνος (συνταξιούχος αστυνομικός, πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Ζαρουχλείκων)
  7. Γεωργιόπουλος Κωνσταντίνος (επιχειρηματίας)
  8. Γιαννακόπουλος Ανδρέας (αγρότης, έμπορος λαϊκών αγορών)
  9. Γιαννιά Έφη (υποστράτηγος ε.α. ΕΛ.ΑΣ.)
  10. Γιαννόπουλος Ιωάννης (αγρότης)
  11. Γιοβάνος Φώτιος (πολιτευτής ΑΝ.ΕΛ., εκπρόσωπος Πανελλήνιου Άρματος Πολιτών)
  12. Γκόλφης Αντώνιος (εργολάβος, πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Δεμενίκων, σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Σαραβαλίου)
  13. Γκόλφης Παναγιώτης (ξυλουργός, διαιτητής βόλεϊ)
  14. Δρουγούτης Κωνσταντίνος (τεχνολόγος μηχανικός – πωλήσεων)
  15. Γκοτσόπουλος Ηλίας (δάσκαλος)
  16. Δημόπουλος Ανδρέας (υδραυλικός)
  17. Ζάγκλα – Καράβολα  Πώλα (ιδ. Υπάλληλος)
  18. Ζαρούλια Δέσποινα (συνταξιούχος)
  19. Ηλιόπουλος Ηλίας (επιστημονικός συνεργάτης Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου)
  20. Θανάσης Γρηγόρης (οικοδόμος)
  21. Θεοδοσοπούλου Βασιλική (οικιακά)
  22. Θεοδωρόπουλος Νικόλαος (δάσκαλος, πρόεδρος Αετού Πατρών)
  23. Θωμάς Κωσνταντίνος ( αστυνομικός ε.α.)
  24. Κάκκος Δημήτριος (υπάλληλος ΚΤΕΛ)
  25. Καμπούρη Κατερίνα (πολιτικός μηχανικός)
  26. Κανελλόπουλος Γεώργιος (μηχανικός μοτοσυκλετών)
  27. Καπετανόπουλος Νικόλαος (ιατρικός επισκέπτης)
  28. Καραπλής Γεώργιος (ιδιοκτήτης παιδικού σταθμού)
  29. Καρατζάς Νικόλαος (ιατρός πνευμονολόγος)
  30. Κάτσενος Σταύρος (επιχειρηματίας)
  31. Κατσιγιάννη Βασιλική (πολιτική μηχανικός)
  32. Κατσιγιάννης Γεράσιμος (επιχειρηματίας)
  33. Καυκάς Γεώργιος (πολιτικός μηχανικός, δημοτικός σύμβουλος)
  34. Κεκάτος Θεόδωρος (αρχιτέκτονας)
  35. Κιόση -Αβραμοπούλου  Γεωργία (πολιτικός μηχανικός)
  36. Κοκκότη Βασιλική (λογίστρια)
  37. Κονδύλης Θεόδωρος (επιχειρηματίας)
  38. Κοτοπούλης Γεώργιος (επιχειρηματίας εστίασης)
  39. Κοτσάνης Νάκος (ερευνητής εναλλακτικής ογκολογίας)
  40. Κουλούρης Γιάννης (ναυτιλιακός πράκτορας)
  41. Κουμανάκος Δημήτριος (μηχανολόγος μηχανικός)
  42. Κουρέτας Μιχάλης (ιατρικός επισκέπτης, διεθνής διαιτητής πόλο)
  43. Κουτσούκος Ανδρέας (αγρότης)
  44. Κυριακόπουλος Κωνσταντίνος (επιχειρηματίας / κατασκευαστής)
  45. Κωνσταντινίδη Νάντια (έμπορος)
  46. Κωστόπουλος Κωνσταντίνος (συνταξιούχος)
  47. Κωστούλια Αφροδίτη (Οικιακά)
  48. Λαμπρόπουλος Ηλίας (πολιτικός μηχανικός Τ.Ε.)
  49. Λεβεντάκος Πέτρος (παλαίμαχος ποδοσφαιριστής)
  50. Μαλλιώρης Σταύρος (επιχειρηματίας, δημοτικός σύμβουλος)
  51. Μανούσου Αθηνά (δικηγόρος)
  52. Μαντζαβάς Γεώργιος (φοιτητής)
  53. Μαρκέτος Κωνσταντίνος (φοιτητής)
  54. Μεθενίτης Ανδρέας (συνταξιούχος, Η/Μ Μηχανολόγος)
  55. Μέξας Αναστάσιος (επιχειρηματίας)
  56. Μιχαλοπούλου Μαρία (δασκάλα)
  57. Μόσχος Ιωάννης (αρχαιολόγος)
  58. Μπακαλάρος Χρήστος (αρχιτέκτονας, δημοτικός σύμβουλος)
  59. Μπακόπουλος Χαράλαμπος (ιατρός)
  60. Μπιλιανός Σωτήρης (αστυνομικός)
  61. Μπιρλής Ανδρέας (ιδιωτικός υπάλληλος)
  62. Νικολακόπουλος Νίκος (ασφαλιστής)
  63. Νικολάου Ανδρέας (ιατρός ορθοπεδικός)
  64. Νικολετάτου Άρτεμις (οικιακά)
  65. Ξυλιάς Θεόδωρος (υπάλληλος ΔΕΗ)
  66. Οικονόμου Χρυσόστομος (δημόσιος υπάλληλος)
  67. Παπαγιαβή Σταματίνα (πτυχιούχος ΑΣΟΕΕ)
  68. Παπαδημητρακόπουλος Γιώργος (δημοσιογράφος)
  69. Παπαδημητρίου Δημήτριος (βιολόγος)
  70. Παπαδοπούλου Δήμητρα (ελεύθερη επαγγελματίας)
  71. Παπαδοπούλου Λίτσα (προϊσταμένη Ιατρικού Συλλόγου Πατρών και Γεν. Γραμματέας στο Δ.Σ. του Παραρτήματος Πατρών της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας)
  72. Παπαλαμπρακόπουλος Παύλος (ασφαλιστής)
  73. Παπανικολόπουλος Χρήστος (μηχανολόγος μηχανικός, αντιπρόεδρος ΤΕΕ / Τμήμα Δυτικής Ελλάδας)
  74. Πετούση Ιωάννα (οικιακά)
  75. Πολίτης Μάριος (λογιστής)
  76. Πολίτης Σπύρος (ηλεκτρολόγος μηχανικός, δημοτικός σύμβουλος)
  77. Ροζής Άγγελος (γυμναστής)
  78. Ρουμελιώτης Νικόλαος (επιχειρηματίας, διεθνής αθλητής βόλεϊ)
  79. Σαλπιστής Βασίλειος (τοπογράφος μηχανικός Τ.Ε.)
  80. Σγούρα Δήμητρα (δημοσιογράφος)
  81. Σκαναβής Δημήτριος (πρόεδρος Πανελλήνιας Αντικωφωτικής και Λογοθεραπευτικής Οργάνωσης)
  82. Σουγλέρης Χρήστος (δημόσιος υπάλληλος)
  83. Σπυρόπουλος Σπύρος (ιχθυολόγος, αντιπρόεδρος Δ.Ε. ΓΕΩΤΕΕ)
  84. Σταματιάδου Μαριάννα (γιατρός / γραμματέας Ιατρικού Συλλόγου Πατρών, δημοτική σύμβουλος)
  85. Σταυρογιαννόπουλος Αναστάσιος (πρόεδρος συλλόγου δασκάλων)
  86. Στεφανοπούλου Ελένη (ιδιωτική υπάλληλος)
  87. Τζόβολος Παναγιώτης (συνταξιούχος τραπεζικός)
  88. Τσάβος Αλέξανδρος (περιπτεριούχος)
  89. Τσάλτας Γεώργιος (εργολάβος)
  90. Τσάμης Σωτήρης (ιδιωτικός υπάλληλος)
  91. Τσιόκανος Αθανάσιος (χημικός, πρόεδρος Πατραϊκής Ένωσης Καταναλωτών)
  92. Τσιτσικός Ελευθέριος (πρόεδρος Ένωσης Ευπαθών Ομάδων και Πολυτέκνων)
  93. Τσορδιάς Χρήστος (Υποστράτηγος ε.α. Στρατιωτικός Νομικός Σύμβουλος – πρ. Διευθυντής Στρατολογίας Πατρών)
  94. Φαρμάκη Βίβιαν (φιλόλογος)
  95. Χαϊκάλης Γεώργιος – Μιχαήλ (δημοσιογράφος)
  96. Χριστόπουλος Ανδρέας (αστυνομικός)
  97. Χριστόπουλος Δημήτριος (μηχανικός αυτοκινήτων, πρόεδρος μηχανικών αυτοκινήτων)
  98. Χριστόπουλος Μιχάλης (ιδιωτικός υπάλληλος)
  99. Χρυσανθακοπούλου Γεωργία (ιατρός, δημοτική σύμβουλος)

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

(υποψήφιος Δήμαρχος)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Βραχναϊκων

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Μεσσάτιδος

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Παραλίας

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΕΤΟΥΣΗ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Πατρέων

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΓΙΟΒΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΓΙΩΡΓΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΑΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΒΟΛΑ – ΖΑΓΚΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΩΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

ΚΕΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΙΟΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΩΜΑ

ΚΟΚΚΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΝΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΛΛΙΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΝΤΖΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΒΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΤΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΓΓΕΛΗ

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΣΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΑΝΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΣΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΟΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΙΤΣΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ ( ΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Ρίου

ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΛΑΒΕΝ – ΡΑΦΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΑΤΣΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΟΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

ΒΛΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ – ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΥΝΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΑΡΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΠΕΚΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΘΕΩΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΣΠΙΩΤΗ-ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΚΟΚΚΟΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ-ΤΖΟΒΟΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΤΕΡΝΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

ΑΓΡΑΠΙΔΗ- ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΜΕΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΑΛΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΙΤΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΡΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου

ΓΚΑΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΔΙΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Δημοτική Κοινότητα Βραχναιϊκων

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Μιντιλογλίου

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΦΛΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΙΒΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Οβρυάς

ΓΙΑΧΑΛΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΖΕΡΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΠΛΕΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ

Δημοτική Κοινότητα Παραλίας

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ- ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΜΗΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Ρίου

ΑΛΕΞΙΟΥ –ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΠΑΧΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Σαραβαλίου

ΒΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Ακταίου

ΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΕΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Καστριτσίου

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ

ΛΙΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Αραχωβιτίκων

ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΕΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Αργυράς

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Δρεπάνου

ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ελικίστρας

ΓΑΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ- ΞΥΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Θέας

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΟΛΑΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Θεριανού

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

ΓΚΟΛΦΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Καμινίων

ΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Καστριτσίου

ΑΛΜΕΤΙΔΟΥ ΣΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΩΤΑΚΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΡΟΥΖΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΚΑΛΛΙΝΤΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κρήνης Πατρών

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΛΩΤΑ-ΔΡΙΜΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κρυσταλλόβρυσης

ΛΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Μοίρας

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΖΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πιτίτσας

ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΞΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανίου

ΑΛΕΞΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΟΣΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα Ρογιτίκων

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΣΙΑΚΑΜΠΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Σελλών

ΖΕΡΒΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Σουλίου

ΚΕΠΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΑΖΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Τσουκαλαιϊκων

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΖΙΒΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ψαθοπύργου

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΙΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΞΑΚΟΥΣΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ