Κατατέθηκε ο συνδυασμός «Συνεργασία Δυμαίων Πολιτών».

advertisement

Σήμερα στις 6 μ.μ. κατατέθηκε στο Πολυμελές Πρωτοδικείο της Πάτρας, ο Δημοτικός Συνδυασμός «Συνεργασία Δυμαίων Πολιτών». Τη δήλωση του συνδυασμού κατέθεσε ο επικεφαλής και υποψήφιος Δήμαρχος Δυτικής Αχαΐας Χρήστος Νικολάου.

Ο κ. Νικολάου σχολίασε λέγοντας: «Αυτός ο πληρέστατος συνδυασμός είναι της Νίκης και της Προοπτικής για την περιοχή μας. Η Δυτική Αχαΐα αξίζει και θα πάει μπροστά. Δικός μας γνώμονας μόνο το κοινό συμφέρον της τοπικής κοινωνίας»

 

Το ψηφοδέλτιο της «Συνεργασίας Δυμαίων Πολιτών» έχει ως εξής:

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής  περιφέρειας  Δύμης

ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΜΠΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΜΠΕΡΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ  ΗΛΙΑΣ  ( ΜΟΥΣΜΟΥΛΗΣ ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗ  ΠΑΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΓΟΥ ΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΜΠΑΡΤΖΑΒΑΛΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΜΠΑΧΡΑΣ  ΞΕΝΟΦΩΝ ( ΑΚΗΣ)  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΡΑΧΑΝΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΤΣΩΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής  περιφέρειας  Λαρίσου

 

ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΑΚΑΤΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ  ΑΡΧΟΝΤΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ( ΜΠΟΚΟΣ )  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ  ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΣΙΡΙΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής  περιφέρειας  Μόβρης

 

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΜΑΡΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΦΟΡΑ  ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΟΡΔΙΤΗΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΥΡΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΡΑΘΩΣΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής  περιφέρειας   Ωλενίας

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΟΥΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΚΑΓΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής κοινότητας  Κάτω Αχαΐας

 

ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ

ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Αγιοβλασιτίκων

 

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας  Αγίου Νικολάου  Κράλης

 

ΑΥΓΕΡΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΘΩΜΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΡΑΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της τοπικής  κοινότητας  Αγίου Νικολάου Σπάτων

 

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Αγίου Στεφάνου

 

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΔΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Αλισσού

 

ΓΚΡΕΚΟΥ- ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΑΡΝΑΓΙΑΣ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΑΖΑΝΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Άνω Αχαΐας

 

ΚΑΠΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΗΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Άνω Σουδεναιίκων

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Απιδεώνος

 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Αράξου

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Άρλας

ΜΠΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΕΡΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Αχαϊκού

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Βελιτσών

 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΕΤΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Γαλανεΐκων

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Ελαιοχωρίου

 

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Καγκαδίου

 

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΛΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Καραιίκων

 

ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Κάτω Αλισσού

 

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΑΖΑΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Κάτω Μαζαράκι

 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Κρίνου

 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΚΕΡΗ   ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Λακκοπέτρας

 

ΛΙΑΚΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΙΤΣΟΥΝΗ  ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Λιμνοχωρίου

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΖΗΣΗ  ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΟΤΣΑΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Λουσικών

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΟΥΝΕΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας     Ματαράγκας

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας     Μετοχίου

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ)  ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΛΑΓΟΥ – ΚΟΝΙΔΑΡΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Μιτοπόλεως

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας     Μιχοΐου

 

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΑ

ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΜΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Μύρτου

ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΡΣΕΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Νιφοραιίκων

 

ΓΙΟΥΛΗ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Πέττα

ΑΒΡΑΜΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας   Πετροχωρίου

 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΑΠΑΖΩΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Πορτών

 

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΡΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας        Ριόλου

 

ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΟΥΡΛΗ  ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ  ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Σαγαιίκων

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΥΡΡΗ  ΑΝΝΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΙΧΑΝΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας     Σαντομερίου

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Φλόκα

 

ΑΝΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Φράγκας

 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας    Φωσταίνης

 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΛΕΞΙΟΣ  ΤΟΥ  ΦΩΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Χαϊκαλίου

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΣΑΪΤΗ   ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΝΤΟΥΚΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  της τοπικής  κοινότητας       Χαραυγής

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΓΟΥΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ